


Мишка Logitech M220 Silent, Wireless, Grey/Black (Refurbished)
- В наличии
- Код: M220 G/B
800 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Миша Logitech M220 Silent Wireless, Black, Refurbished. Повністю нові, можливі мінімальні сліди транспортування. Оригінальні, йдуть в комплекті з USB Бездротовим адаптером та новою батарейкою. Гарантія: 6 місяців!
Технологія SilentTouch: зменшення шуму на 90% при натисканні лівої правої та середньої кнопки миші.
Характеристики
Тип сенсору: Плавне оптичне відстеження
DPI: ±1000
Кількість кнопок: 3
Особливості: Тихе натискання кнопок
Живлення: Батарейка 1x AA (В комплекті)
Час автономної роботи: До 18 місяців!
Колесо прокрутки: 2D, оптичне
Тип підключення: Бездротове з'єднання 2.4 ГГц
Радіус дії: 10 метрів
Розміри, вага: 99х60х39 мм, 75.2 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Тип | Мышь |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 99 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 39 мм |
| Вес | 75.2 г |
| Состояние | Б/У |
| Разрешение оптического сенсора | 1000 dpi |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴



