Миша Logitech M235 Wireless, Red, Refurbished
Повністю нові, можливі мінімальні сліди транспортування. Оригінальні, йдуть в комплекті з USB Бездротовим адаптером та новою батарейкою.
Гарантія: 6 місяців!
Logitech M235 - це бездротова оптична миша, яка забезпечує зручне користування завдяки компактному дизайну та високій точності відслідковування рухів. Це ідеальний вибір для повсякденного використання завдяки надійному бездротовому з'єднанню і довгому терміну служби батареї.
Характеристики
Тип сенсору: Плавне оптичне відстеження
DPI: ±1000
Кількість кнопок: 3
Живлення: Батарейка 1x AA (В комплекті)
Час автономної роботи: До 12 місяців!
Програма для налаштування: Logi Options
Колесо прокрутки: 2D, оптичне
Тип підключення: Бездротове з'єднання 2.4 ГГц
Радіус дії: 10 метрів
Розміри, вага: 95х55х38.6 мм, 84 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Тип | Мышь |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 38.6 мм |
| Вес | 84 г |
| Состояние | Б/У |
| Разрешение оптического сенсора | 1000 dpi |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 683 ₴







