Миша Logitech M325 Wireless, Dark Silver, Refurbished
Повністю нові, можливі сліди транспортування. Оригінальні, йдуть в комплекті з USB Бездротовим адаптером Logitech Unifying та новою батарейкою.
Гарантія: 6 місяців!
Logitech M325 - це стильний та зручний бездротовий пристрій, який ідеально підходить для щоденного використання з ноутбуком або комп'ютером. Завдяки своєму компактному дизайну, довгому терміну роботи від одного заряду батареї і високій точності, ця миша забезпечить комфортну роботу в будь-якому середовищі.
Характеристики
Тип сенсору: Оптичний
DPI (Мін/Макс): ±1000
Кількість кнопок: 5
Підтримка кастомізації через додаток Logi Options+
Живлення: Батарейка AA (В комплекті)
Час автономної роботи: До 18 місяців!
Тип підключення: Бездротове з'єднання 2.4 ГГц через USB приймач Logitech Unifying
Радіус дії: 10 метрів
Сумісність: Windows, MacOS, Chromebook, Linux
Розміри, вага: 94.7 х 57 х 39.1 мм, 93 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Тип | Мышь |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 94.7 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Высота | 39.1 мм |
| Вес | 93 г |
| Состояние | Б/У |
| Разрешение оптического сенсора | 1000 dpi |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 5 |
| Количество программируемых клавиш мыши | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 683 ₴







