



Клавіатура Logitech K780 Wireless, Black (Refurbished)
- В наявності
- Код: K780
3 074 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура Logitech K780 Wireless, Black, Refurbished
Комплект: Клавіатура, Дві нові батарейки ААА
Logitech K780 - це стильна та функціональна бездротова клавіатура, яка підтримує одночасне підключення до трьох пристроїв через Bluetooth або бездротовий приймач. З інтегрованою підставкою для пристроїв та комфортними круглими клавішами, вона призначена для зручної роботи на різних гаджетах.
Характеристики
Підключення: Bluetooth, через USB адаптер
Одночасне підключення до 3х девайсів
Радіус дії: До 10 м
Програма для налаштування: Logi Options+
Живлення: Батарейки 2х ААА (в комплекті)
Час автономної роботи: До 18 місяців!
Розміри, вага: 158х380х22мм, 875г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Вживані |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Гарантійний термін | 6 |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 875 |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 158 мм |
| Клавиатура | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 96 |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Кількість додаткових клавіш | 3 |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 074 ₴



