


Клавиатура Logitech K360 Wireless, Black (Refurbished)
- В наявності
- Код: K360
794 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура Logitech K360 Wireless, Black, Refurbished
Комплект: Клавіатура, Дві нові батарейки АА, USB Приймач
Logitech K360 - це компактна бездротова клавіатура з надійним з'єднанням через бездротовий приймач. Зручний дизайн, низький профіль клавіш та функціональність роблять її ідеальним вибором для ефективної роботи чи розваг у бездротовому форматі.
Характеристики
Підключення: Бездротове, через USB адаптер
Радіус дії: До 10 м
Наявні мультимедійні клавіші
Живлення: Батарейки 2х АА (в комплекті)
Час автономної роботи: До 36 місяців!
Розміри, вага: 156х380х25мм, 480г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 480 г |
| Стан | Вживані |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Кількість додаткових клавіш | 6 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴



